• O nas

RoweLas to sklep internetowy, w którym oferujemy sprawdzony asortyment dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Znajdziecie u nas sakwy, bagażniki, zabezpieczenia i wszystkie akcesoria przydatne w trakcie krótkich i dłuższych wycieczek rowerowych. 

RoweLas to przede wszystkim nasze doświadczenie - sprzedajemy towar, który dobrze znamy. Możemy z czystym sumieniem doradzić, jaki asortyment będzie dla Ciebie optymalny.

Dla kogo?

Jesteśmy sklepem dla świadomych konsumentów, których interesuje wysoka jakość i dobre dopasowanie produktów. Skupiamy się na osobach aktywnie uprawiających sport i podróżujących amatorsko, choć już trochę bardziej niż rekreacyjnie.

Kim jesteśmy?  

Adam i Piotrek - rower pojawił się w naszym życiu trochę przez przypadek, ale z czasem stał się nieodłącznym elementem naszej codzienności, w tym pracy zawodowej.


ekipa rowelas

Adam: Gdy słyszy „wyjście na rower” to pojawia mu się uśmiech od ucha do ucha. W wieku 19 lat odbył samotną podróż do Włoch na rowerze. Na przestrzeni lat zobaczył inne zakątki Europy, także na jednośladzie. Lubi pakować się w nieznane i czekać w jakie niesamowite miejsce poniesie go droga. Ma doświadczenie w serwisie rowerowym i handlu internetowym a jego drugim zajęciem jest nagrywanie filmów o rowerach. 
  Piotrek: Zaczęło się niewinnie, bo od kilku wycieczek za miasto. Potem chęć podróżowania rowerem pochłonęła go bez końca. Ma za sobą wyjazdy rowerowe do Aten, Paryża, Bisheku czy Odessy. Współzałóżyciej stowarzyszenia Zdrowy-Rower i aktywista rowerowy. W 2017 założył mobilny serwis rowerowy a w 2019 stacjonarny punkt w Warszawie.